به وبسایت تبریز پشتیبان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تبریز خوش آمدید
نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تبریز

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تبریز در محل

در ابتدا باید بگوییم که نمایندگی تبریز پشتیبان، یک نمایندگی مجاز و معتبر در زمینه خدمات تخصصی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تبریز در انواع مختلف می باشد و به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان عزیز در سراسر تبریز است. در واقع نمایندگی مجاز تبریز پشتیبان با بهره گیری از نیروی زبده و آموزش دیده از خدمات تخصصی بسیار ارزنده ‌ای برخوردار می باشد. همچنین از قسمت های مختلفی جهت تعمیرات انواع کولر گازی اسپلیت سامسونگ تشکیل شده است که به هر چه بهتر شدن نحوه خدمات دهی و کیفیت تعمیرات کمک شایانی می‌ کند.

فهرست مطالب این صفحه

ویژگی های نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ تبریز پشتیبان

تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تبریز در کوتاه‌ ترین زمان

به طور کلی، مدت زمانی که برای تعمیر کولر گازی سامسونگ در تبریز صرف می گردد، به نوع خرابی و مشکل آن بستگی دارد. در این راستا، نمایندگی تبریز پشتیبان با عیب یابی سریع دستگاه شما توسط تکنسین برجسته در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به تعمیرات کولر گازی اسپلیت سامسونگ شما در تبریز می‌پردازد.

گارانتی سرویس دستگاه و تعمیرات آن

در صورتی که نمایندگی تبریز پشتیبان مشکل دستگاه شما را برطرف نماید و مجدداً دستگاه شما دچار همان مشکل قبلی گردد و کمتر از ۱۲ ماه از تعمیر آن گذشته باشد، لذا با توجه به گارانتی این مرکز معتبر، عیب یابی کولر گازی سامسونگ شما به طور کاملاً رایگان انجام می ‌پذیرد.

تعمیرات تخصصی کولر گازی اسپلیت سامسونگ در منزل شما در تبریز

همانطور که می‌ دانید، حمل و نقل کولر گازی سامسونگ از خانه تا نمایندگی و برعکس، باعث آسیب احتمالی به دستگاه می ‌شود. از این رو، نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز پشتیبان برای رفع این مشکل و آسودگی خاطر شما مشتریان عزیز، کارشناسان متخصص را به منزل شما در تبریز اعزام می نماید.

ارائه خدمات طبق زمان اعلام شده از سوی مشتری

بعد از اینکه مشتری برای تعمیر دستگاه خود با نمایندگی تبریز پشتیبان تماس برقرار نماید، تعمیرکاران حرفه ای طبق زمانی که شما برای عیب یابی کولر گازی سامسونگ اعلام می ‌نمایید، در محل مورد نظر در تبریز حاضر می ‌شوند و به نحو مطلوبی ایرادات مربوط به دستگاه شما را برطرف می نمایند.

خدمات تخصصی و تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تبریز در محل

باید بدانید که نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ تبریز پشتیبان جهت تعمیر در کوتاه ترین زمان، نظارت مشتریان بر نحوه خدمات، سرویس دستگاه، کاهش هزینه ها و همچنین تعمیر و تعویض قطعات در حضور مشتری، خدمات تخصصی خود را در منزل شما در تبریز ارائه می نماید. بر این اساس، از نقل و انتقال دستگاه به تعمیرگاه جلوگیری به عمل می آید که این امر سبب آرامش خاطر شما عزیزان می گردد. ناگفته نماند که این تعمیرکاران حرفه ای و کاربلد، دوره های آموزشی فوق تخصصی را جهت تعمیرات کولر گازی سامسونگ در محل می‌گذرانند و سپس در منزل شما حضور می‌ یابند.

هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ در تبریز

تعمیر کولر گازی سامسونگ در تبریز و هزینه آن

به طور کلی تمامی هزینه های تعمیر کولر گازی سامسونگ در تبریز و همینطور قیمت قطعات دستگاه، بر طبق نرخ مصوب اتحادیه می باشد که در این نمایندگی تخفیف‌ هایی نیز شامل حال مشتریان گرامی می شود. در این خصوص بیان می نماییم که بهره گیری از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تبریز فواید بسیار زیادی برای شما دارد که به برخی از آنها اشاره می نماییم.

 • استفاده از خدمات نمایندگی تبریز پشتیبان به بهترین نحو
 • بهره‌ گیری از قطعات استاندارد و اورجینال در صورت تعویض قطعه ای از دستگاه
 • اعلام هزینه حدودی تعمیرات تخصصی قبل از انجام کار، جهت رضایت مشتریان عزیز
 • خدمات با کیفیت و تعمیرات تخصصی در قبال قیمت بسیار مناسب به علت جلب اعتماد مشتریان
 • رضایت مشتریان در این نمایندگی مجاز و معتبر در تبریز در مقایسه با سایر رقبا
 • مشاوره کامل و رفع مشکلات دستگاه پیش از درخواست نهایی کاربر

مراحل مورد نیاز برای تقاضای تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تبریز

 • برقراری تماس با شماره تلفن های موجود در سایت این نمایندگی
 • اعلام ایرادات مختلف دستگاه و دریافت مشاوره از سوی کارشناسان حرفه ‌ای
 • حضور تعمیرکاران متخصص در محل طبق زمان مشخص شده از طرف مشتری
 • تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تبریز با نظارت مشتری در منزل
 • دریافت هزینه بعد از اتمام تعمیرات

مراحل ثبت درخواست تعمیرات در نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز

هر چند مدت بایستی به سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ در تبریز پرداخت؟

دقیقاً نمی توان گفت که سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ در تبریز باید هر چند وقت یکبار صورت گیرد، زیرا که در دوره های زمانی متفاوت بخش های مختلف این دستگاه نیازمند سرویس هستند. کولر گازی در بعضی مواقع در مکانی نصب شده که در معرض گرد و غبار زیادی قرار دارد، در چنین وضعیتی باید به شستشوی موتور کولر گازی، دو بار در فصل گرم و همچنین سرویس آن پرداخت.

 در صورتی که کولر با گرد و غبار کمتری در تماس باشد، در این حالت بهتر است دستگاه یکبار در سال سرویس شود، ولی بایستی به شکل ماهانه اقدام به سرویس پنل داخلی آن نمود و پیش از آغاز فصل سرد و گرم به سرویس پنل خارجی آن پرداخت.

در ادامه این مقاله قصد داریم نکاتی را در رابطه با نحوه نگهداری کولر گازی سامسونگ بیان کنیم تا از اطلاعات لازم در این زمینه برخوردار گردید.

 • کارکرد کولر را از لحاظ عادی بودن بررسی نمایید.
 • به تمیزکاری فیلترهای قابل دسترس دستگاه بپردازید.
 • بررسی کنید که آیا از کولر صدای غیرطبیعی به گوش می رسد یا خیر؟
 • دستگاه را از لحاظ نشتی آب مورد ارزیابی قرار دهید.
 • کولر گازی را از نظر مصرف برق مورد بررسی قرار دهید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ تبریز پشتیبان قادر به سرویس دستگاه شما هر شش ماه یکبار و به صورت فصلی با بهره گیری از متخصصان مجرب و آموزش دیده، و با بکارگیری ابزارها و تجهیزات پیشرفته خواهد بود.

معرفی خدمات نمایندگی سرویس و تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تبریز

 • انجام سرویس پنل خارجی کولر گازی اسپلیت سامسونگ در تبریز

سرویس کندانسور یا همان پنل خارجی کولر گازی سامسونگ یکی از موارد مهم به شمار می رود، زیرا که نصب آن در خارج از خانه شما صورت گرفته است و در معرض خاک و گرد و غبار خواهد بود. از همین رو، در صورتی که به موقع شستشوی پنل خارجی دستگاه را انجام ندهید، آلودگی بیش از حد کندانسور سبب عدم کارکرد صحیح آن شده و متحمل پرداخت هزینه های زیادی جهت تعمیر آن می شوید.

بنابراین، از یک سرویس کار ماهر جهت شستشوی این قسمت از دستگاه کمک بگیرید. تبریز پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در تبریز از مهارت کافی جهت انجام این کار برخوردار می باشد. لازم به ذکر است که با بکارگیری دستگاه واترجت که از دستگاه های مخصوص فشار قوی آب محسوب می شود، این کار به سهولت قابل انجام است.

 • انجام سرویس پنل داخلی کولر گازی سامسونگ در تبریز

۱- ارزیابی مسیر لوله درین یا خروجی آب

۲- سرویس بخش بلوور کولر گازی سامسونگ

۳- سرویس کردن کویل یا فین های کولر گازی سامسونگ

۴- شستن فیلترهای دستگاه

سرویس پنل داخلی کولر توسط نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ تبریز پشتیبان با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت قابل انجام است.

رایج ترین ایرادات در تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تبریز

معرفی رایج ترین ایرادات در تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تبریز

کاربران کولر گازی های سامسونگ در صورت بروز مشکلاتی برای دستگاه خود ممکن است نیاز به راهنمایی و مشاوره یکی از نمایندگی های تعمیر کولر گازی سامسونگ در تبریز داشته باشند. در ادامه مقاله قصد داریم به توضیحات مختصری راجع به متداول ترین مشکلات و خرابی های ایجاد شده در کولر گازی های سامسونگ بپردازیم.

 • عدم پرتاب هوای خنک توسط کولر گازی اسپیلت سامسونگ

در برخی مواقع احتمال دارد، دستگاه با اینکه روشن می شود اما قادر به پرتاب هوای خنک نباشد. در این وضعیت، نخست اطمینان حاصل نمایید که دریچه های کولر باز هستند. پس از آن به بررسی فیلترها و تنظیمات ترموستات کولر بپردازید. آلودگی و کثیف بودن فیلترها سبب عدم برقراری جریان هوا در دستگاه شده و همین مسئله می تواند مانع از پرتاب هوای خنک توسط کولر گردد.

در این شرایط لازم است که فیلتر را تمیز نمایید. برای این کار، آن را جدا نموده و با آب گرم و صابون بشویید. در غیر اینصورت، فیلتر باید تعویض گردد. در صورتی که کولر گازی سامسونگ خنک نمی کند، باید میزان گاز موجود در آن بررسی گردد و اگر نیاز بود، شارژ شود و گاز نیز نشتی نداشته باشد.

 • رفع مشکل نشتی گاز مبرد کولر گازی اسپیلت سامسونگ

نشت گاز مبرد را می توان از جمله مشکلاتی دانست که ممکن است برای دستگاهتان رخ دهد. گازی که سبب خنک سازی هوا توسط دستگاه می گردد را گاز مبرد گویند. نشت گاز مبرد می تواند از یونیت بیرونی و یا از لوله های مسی صورت گیرد. دلیل نشتی گاز مبرد از لوله مسی ممکن است به خاطر آسیب دیدگی نقاطی از لوله و یا خوردگی و خم شدگی لوله باشد. نشت گاز مبرد، کاهش میزان مبرد در سیستم را منجر شده و مشکلاتی را برای دستگاه به دنبال دارد. عدم خنک سازی محیط توسط کولر را می توان از جمله همین مشکلات دانست. علاوه بر آن این نشتی در فضای اطراف می تواند خیلی خطرناک باشد و عوارض پوستی، مسموم شدن، مشکلات تنفسی و یا حتی مرگ را در پی داشته باشد. یافتن محل دقیق نشت گاز مبرد، نخستین قدم جهت پیگیری این مشکل محسوب می گردد. توصیه ما به شما در صورت وقوع چنین مشکلی تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در تبریز می باشد که به شکل کاملاً تخصصی درصدد رفع ایراد دستگاه شما برمی آید.

 • صدای غیر عادی کولر گازی سامسونگ

در واقع زمانی که کولر گازی سامسونگ روشن می باشد، دارای یک صدای کم و طبیعی است. ولی در صورتی که سر و صدای زیاد و غیر عادی کولر به گوشتان رسید، باید بدانید که کولر گازی شما مشکل دارد. این مشکل به دلایل مختلف از جمله خرابی بلبرینگ، ایراد در فن دستگاه، کثیف بودن فیلتر و خرابی کویل ها رخ می دهد که باید سریعاً توسط نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تبریز برطرف شود.

 • خاموش نشدن دستگاه

در بعضی مواقع، کولر گازی اسپیلت سامسونگ خاموش نمی شود که علت آن می ‌تواند خرابی کنترل الکترونیکی دستگاه باشد. همچنین ایرادات دیگری از جمله خرابی ترموستات و سنسور، کثیفی لوله ‌های کندانسور و فیلتر، مشکل ترمیستور، فن دستگاه، برد فرمان، برد رله، برد کنترل دما ممکن است پیش آمده باشد که باید همه این موارد بررسی شوند.

 • مشکل نشتی آب از پنل کولر گازی سامسونگ

اگر آب از پنل داخلی کولر گازی سامسونگ نشت کند و سبب خیس شدن دیوار گردد، در حقیقت این مشکل به دلیل خرابی پمپ، فرسودگی تشت تخلیه و مسدود شدن لوله تخلیه آب صورت می‌ پذیرد. بنابراین باید هنگام تعمیر کولر گازی سامسونگ در تبریز توسط تعمیرکار نمایندگی تبریز پشتیبان، این ایراد رفع شود.

برخی از مشکلات و خرابی های دیگر مربوط به کولر گازی سامسونگ

 • خرابی فن پنل داخلی دستگاه
 • عدم کارکرد درست کولر به علت کثیف بودن فیلتر
 • سر و صدای غیر طبیعی و یا لرزش دستگاه به علت ایراد در برد اصلی، فن و کندانسور
 • عملکرد پایین کولر گازی سامسونگ و خاموش شدن آن به دلیل مشکل برد اصلی
 • ایجاد برفک بر روی کندانسور ناشی از کثیف بودن فیلتر و کم بودن میزان گاز
 • مشکلات سیم کشی و همچنین بالا آمدن آمپر که گاهی اوقات منجر به خاموش و روشن شدن دستگاه می گردد.
 • درست کار نکردن فن پنل کولر گازی به علت مسدود بودن و کثیف شدن فیلتر هوا

در چه صورت نیاز به نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در تبریز می باشد؟

 • خاموش شدن دستگاه به طور ناگهانی
 • آبریزی پنل داخلی کولر گازی
 • روشن نشدن دستگاه
 • یخ زدگی کولر گازی
 • خنک نکردن ‌کولر
 • سر و صدای غیر عادی دستگاه
 • قطع شدن فیوز به طور مداوم
 • بوی بد و نامطبوع دستگاه
 • کار نکردن کمپرسور کولر گازی
 • مشکل در حالت چرخشی دستگاه
 • خرابی برد الکترونیکی
 •  سرد نکردن کولر گازی
 • سرویس نمودن دوره‌ ای دستگاه توسط نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تبریز

توصیه های مهم جهت استفاده و نگهداری بهتر کولر گازی سامسونگ

برای افزایش عمر مفید دستگاه و کارایی آن، چند مورد اساسی را ذکر می نماییم که شما باید در هنگام استفاده از کولر گازی سامسونگ ، این نکات را رعایت نمایید تا دائماً به تعمیر کولر گازی سامسونگ در تبریز نیاز پیدا نکنید.

 • زمانی که کولر گازی را روشن می‌ کنید، از بسته بودن درب و پنجره اطمینان حاصل نمایید.
 • هیچ گاه از کولر گازی و آبی به طور همزمان استفاده نکنید.
 • بهتر است از کولر گازی پر قدرت و تمام وقت استفاده نشود.
 • حتماً فیلتر کولر را بعد از مدتی تمیز نمایید.
 • دستگاه را از تابش مستقیم نور خورشید دور نگه دارید و اطراف آن را درزگیری نمایید.
 • سعی کنید در هنگامی که کولر روشن است، کمتر از وسایل خانگی گرمازا استفاده کنید.
 • حواستان باشد که گاز کولر کم نشود. برای این منظور، سالی یک بار دستگاه در توسط تعمیرگاه های مجاز کولر گازی سامسونگ در تبریز مانند نمایندگی تبریز پشتیبان، سرویس و تعمیر گردد.

شما عزیزان جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در تبریز می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با نمایندگی تبریز پشتیبان در ارتباط باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس