به وبسایت تبریز پشتیبان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تبریز خوش آمدید
تعمیرات ماشین لباسشویی در تبریز

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در تبریز در محل

در ابتدا باید بگوییم که تعمیرگاه تبریز پشتیبان، یک مرکز مجاز و معتبر در زمینه خدمات تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی در تبریز در انواع مختلف می باشد و به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات با کیفیت به همشهریان گرامی در سراسر تبریز می باشد. در واقع تعمیرگاه تبریز پشتیبان با بهره گیری از نیروی زبده و آموزش دیده از خدمات تخصصی بسیار ارزنده ‌ای برخوردار می باشد. همچنین از قسمت های مختلفی جهت تعمیرات انواع دستگاه های ماشین لباسشویی در تبریز تشکیل شده است که به هر چه بهتر شدن نحوه خدمات دهی و کیفیت تعمیرات کمک شایانی می‌ کند.

فهرست مطالب این صفحه

تعمیرات ماشین لباسشویی در تبریز در کوتاه‌ ترین زمان

به طور کلی، مدت زمانی که برای تعمیر ماشین لباسشویی در تبریز صرف می گردد، به نوع خرابی و مشکل آن بستگی دارد. در این راستا، تعمیرگاه تبریز پشتیبان با عیب یابی سریع دستگاه شما توسط تکنسین برجسته در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به تعمیرات لباسشویی در تبریز می‌پردازد.

گارانتی سرویس دستگاه و تعمیرات آن

در صورتی که تعمیرگاه تبریز پشتیبان مشکل دستگاه شما را برطرف نماید و مجدداً دستگاه شما دچار همان مشکل قبلی گردد و کمتر از ۱۲ ماه از تعمیر آن گذشته باشد، لذا با توجه به گارانتی این مرکز معتبر، عیب یابی ماشین لباسشویی شما به طور کاملاً رایگان انجام می ‌پذیرد.

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی در تبریز در منزل

همانطور که می‌ دانید، حمل و نقل ماشین لباسشویی از خانه تا تعمیرگاه و برعکس، باعث آسیب احتمالی به دستگاه می ‌شود. از این رو، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تبریز پشتیبان برای رفع این مشکل و آسودگی خاطر شما مشتریان عزیز، کارشناسان متخصص را به منزل شما اعزام می نماید.

ارائه سرویس طبق زمان اعلام شده از سوی مشتری

بعد از اینکه مشتری برای تعمیر دستگاه خود با تعمیرگاه تبریز پشتیبان تماس برقرار نماید، تعمیرکاران حرفه ای طبق زمانی که شما برای عیب یابی ماشین لباسشویی اعلام می ‌نمایید، در محل مورد نظر شما در تبریز حاضر می ‌شوند و به نحو مطلوبی ایرادات مربوط به دستگاه شما را برطرف می نمایند.

خدمات تخصصی و تعمیرات لباسشویی در محل تبریز

باید بدانید که تعمیرگاه مجاز تبریز پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تبریز جهت تعمیر در کوتاه ترین زمان، نظارت مشتریان بر نحوه خدمات، سرویس دستگاه، کاهش هزینه ها و همچنین تعمیر و تعویض قطعات در حضور مشتری، خدمات تخصصی خود را در منزل شما ارائه می نماید. بر این اساس، از نقل و انتقال دستگاه به تعمیرگاه جلوگیری به عمل می آید که این امر سبب آرامش خاطر شما عزیزان می گردد. ناگفته نماند که این تعمیرکاران حرفه ای و کاربلد، دوره های آموزشی فوق تخصصی را جهت تعمیرات ماشین لباسشویی می‌گذرانند و سپس در منزل شما در تبریز حضور می‌ یابند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در تبریز

تعمیر ماشین لباسشویی در تبریز و هزینه آن

به طور کلی تمامی هزینه های تعمیرات ماشین لباسشویی در تبریز و همینطور قیمت قطعات دستگاه، بر طبق نرخ مصوب اتحادیه می باشد که در این نمایندگی تخفیف‌ هایی نیز شامل حال مشتریان گرامی می شود. در این خصوص بیان می نماییم که بهره گیری از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تبریز پشتیبان فواید بسیار زیادی برای شما دارد که به برخی از آنها اشاره می نماییم.

 • استفاده از خدمات تعمیرگاه تبریز پشتیبان به بهترین نحو
 • بهره‌ گیری از قطعات استاندارد و اورجینال در صورت تعویض قطعه ای از دستگاه
 • اعلام هزینه حدودی تعمیرات تخصصی قبل از انجام کار، جهت رضایت مشتریان عزیز در تبریز
 • خدمات با کیفیت و تعمیرات تخصصی در قبال قیمت بسیار مناسب به علت جلب اعتماد مشتریان
 • رضایت مشتریان در این نمایندگی مجاز و معتبر در تبریز در مقایسه با سایر رقبا
 • مشاوره کامل و رفع مشکلات دستگاه پیش از درخواست نهایی کاربر

مراحل مورد نیاز برای تقاضای تعمیرات ماشین لباسشویی در تبریز

 • برقراری تماس با شماره تلفن های موجود در سایت این نمایندگی در تبریز
 • اعلام ایرادات مختلف دستگاه و دریافت مشاوره از سوی کارشناسان حرفه ‌ای
 • حضور تعمیرکاران متخصص در محل مورد نظر شما در تبریز طبق زمان مشخص شده از طرف مشتری
 • تعمیر لباسشویی با نظارت مشتری در منزل
 • دریافت هزینه بعد از اتمام تعمیرات

خدمات ارائه شده جهت تعمیر لباسشویی در تبریز

خدمات ارائه شده جهت تعمیر لباسشویی در تبریز

رفع مشکل کار نکردن ماشین لباسشویی در تبریز

در بعضی مواقع، ماشین لباسشویی شما کار نمی کند که احتمالا با این مشکل مواجه شده اید. از علل مختلف کار نکردن ماشین لباسشویی می ‌توان به عدم ورود آب، خرابی قفل درب دستگاه، اختلال در موتور و مشکل در برد الکترونیکی اشاره نمود که در ابتدا ماشین لباسشویی باید توسط تکنسین فنی در تبریز بازدید گردد و مراحل لازم برای رفع آن صورت پذیرد.

تعمیر مربوط به تخلیه نکردن ماشین لباسشویی در تبریز

این مشکل هنگامی روی می دهد که در ماشین لباسشویی آب جمع شود و یا اینکه در زمان خارج نمودن لباس ها مقداری آب در آن باقی بماند که علت آن، خرابی پمپ دستگاه و یا گیر کردن چیزی در آن می باشد.

برطرف نمودن بوی بد دستگاه

گاهی اوقات لباس ها بعد از شستشو با ماشین لباسشویی، بوی نامطبوعی می دهند. حتی در مواقعی که درب آن را باز می کنیم، بوی بدی را حس می کنیم. باید بگوییم که این مشکل به آسانی با استفاده از جرم گیر مخصوص ماشین لباسشویی برطرف می گردد و نیازی به تعمیرات و تماس با تعمیرگاه های لوازم خانگی در تبریز ندارد.

تعمیر مشکل صدای غیر طبیعی دستگاه

حواستان باشد که اگر ماشین لباسشویی در حین کار دچار صدای غیر طبیعی گردید، حتما با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تبریز تماس حاصل نمایید. زیرا این ایراد باعث آسیب جدی به دستگاه می شود و علت آن، سرویس نکردن ماشین لباسشویی، شستشوی پرده و پتو و رعایت نشدن میزان کافی لباس در دستگاه می باشد. اگر تعمیرکار علت صدای غیر عادی دستگاه را ایراد مربوط به بلبرینگ دانست، باید سریعاً این قطعه تعویض گردد.

تعمیر قفل شدن درب ماشین لباسشویی در تبریز

اگر هنگام خارج کردن لباس از لباسشویی درب دستگاه قفل شد، این مشکل به علت ایراد در میکروسوئیچ، خرابی دستگیره و شکستن زبانه می باشد که باید با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی در تبریز تماس بگیرید.

تعمیرات مشکل برد الکترونیکی دستگاه

باید بدانید که برد الکترونیکی به منزله مغز ماشین لباسشویی می باشد و در صورتی که حتی یک قطعه آن دچار مشکل شود، دستگاه دیگر کار نمی کند. برای تعمیرات برد الکترونیکی دستگاه، از تکنسین های نمایندگی ها در تبریز بهره می‌ گیرند که چند روز به طول می ‌انجامد. سپس سرویس کار مجرب تعمیرات ماشین لباسشویی در تبریز، به نصب آن می پردازند. ناگفته نماند که یکی از مشکلات اصلی در ماشین لباسشویی، روشن نشدن آن می ‌باشد که مربوط به برد دستگاه است. شما می توانید جهت برطرف نمودن این ایراد با نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی در تبریز مانند تعمیرگاه مجاز تبریز پشتیبان تماس برقرار نمایید.

رایج ترین مشکلات مربوط به تعمیرات لباسشویی در تبریز

رایج ترین مشکلات مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی در تبریز

یکی از مهمترین و پر مصرف ترین لوازم خانگی ماشین لباسشویی می باشد که دارای مدل های مختلفی بوده و هر کدام نیز از ویژگی های متفاوتی برخوردارند. درست است که ماشین های لباسشویی برندهای مختلف معمولا از کیفیت خوبی برخوردار هستند اما ممکن است با گذشت مدت زمانی از کارکرد آنها با مشکلات یا معایبی مواجه گردند. در ادامه مقاله به بیان متداول ترین ایراداتی که احتمال دارد برای ماشین لباسشویی شما در تبریز رخ دهد، پرداخته می شود.

 • عدم روشن شدن دستگاه پس از چرخاندن ولوم مربوط به تایمر آن

ممکن است در مواقعی، علی رغم چرخش ولوم تایمر دستگاه، ماشین لباسشویی هیچگونه عکس العملی نداشته باشد. و شاید در مواردی نیز چراغ های روی صفحه نمایشگر روشن نگردد. عواملی همچون وجود مشکل در کابل رابط دستگاه، معیوب بودن کلید ماشین لباسشویی، عدم وجود جریان برق از ترمینال به کلید، اشکال در پریز برق، خرابی میکروسوئیچ و همچنین وجود قطعی در رابط های آن، خرابی دوشاخه دستگاه، معیوب بودن ترموستات و غیره می تواند سبب بروز این عیب گردد.

 • عدم آبگیری ماشین لباسشویی

دلیل وقوع این مشکل می تواند مواردی همچون معیوب بودن میکروسوئیچ درب، اختلال در پمپ دستگاه، باز بودن درب، اشکال در برد الکترونیکی دستگاه، وارد آمدن صدمه به سیم کشی ماشین و یا سیم کشی رابط کلید تایمر، بسته بودن شیر ورودی آب، وجود پارگی در شیلنگ آب ورودی، مشکل در سیم کشی میکروسوئیچ و هیدروستات، معیوب بودن شیر برقی دستگاه، مسدود شدن شیلنگ آب ورودی و یا خوردگی یا خم شدن آن و غیره باشد. بهتر است این موراد توسط تعمیرکار مجرب لباسشویی از تعمیرگاه های مجاز و معتبر در تبریز بررسی شود.

 • ایجاد سر و صدای زیاد و غیر طبیعی ماشین لباسشویی

در مواقعی ممکن است مسئله کوچکی همچون تراز نبودن ماشین لباسشویی سبب ایجاد سر و صدای بیش از حد آن گردد که با بررسی مکان قرارگیری دستگاه و تنها با استفاده از یک روش ساده قادر به رفع این مشکل هستید. ولی با این حال، وجود ایرادات فنی نیز در مواردی می تواند منجر به ایجاد سر و صدای آزاردهنده دستگاه گردد که در این صورت بایستی یک تعمیرکار مجرب در تبریز به بررسی دستگاه شما بپردازد. مثلاً معیوب بودن بلبرینگ ها، عدم قرارگیری هیتر در محل اصلی خود، خرابی تسمه یا پولی، درآمدن لاستیک دور درب از جای اصلی خود ( به جهت کیفیت پایین لاستیک)، شکستگی سه نظام نگهدارنده ماشین، وجود عیب در بلبرینگ های موتور و غیره می تواند چنین مشکلی را ایجاد نماید.

 • نشتی آب دستگاه

از جمله ایرادات بسیار رایج ماشین های لباسشویی که می توان به آن اشاره نمود، نشتی آب دستگاه است. شما بایستی جهت رفع این مشکل، مکان دقیق نشتی را بیابید. به همین منظور، هنگامی که دستگاه روشن است و کار می کند باید به بررسی دقیق نقاطی از آن بپردازید. این نقاط می تواند مواردی همچون بخش جاپودری دستگاه، لاستیک دور درب، واتر پمپ ماشین و غیره باشد. در صورت پارگی لاستیک دور درب، باید اقدام به تعویض آن نمایید. می توانید در صورت شکستگی جاپودری، به تعویض آن پرداخته و یا با کمک جوش پلاستیکی درصدد تعمیر آن برآیید. توصیه می شود موراد تخصصی توسط تعمیرکار مجرب لباسشویی از تعمیرگاه های مجاز و معتبر در تبریز بررسی شود.

 • عدم انجام فرایند شستشو پس از مرحله آبگیری توسط دستگاه

از دیگر مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی شما رخ دهد، این است که علی رغم آبگیری دستگاه، مرحله بعدی شستشو انجام نمی شود. از جمله عواملی که می تواند سبب بروز این مشکل شود، عبارتند از: معیوب بودن هیدروستات دستگاه، خرابی بوبین یا موتور تایمر، وجود اشکال در اتصالات و سیم رابط میان موتور تایمر و هیدروستات و غیره. جهت رفع مشکل، اقدام به بررسی دقیق موارد ذکر شده نموده و به تعمیر یا تعویض بخش های معیوب بپردازید. با دستگاه اهم متر می توانید وضعیت سیم کشی ها را چک کنید.

 • عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی

عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی می تواند از دیگر مشکلات شایعی باشد که به دلیل انسداد فیلتر تخلیه و یا معیوب بودن پمپ تخلیه رخ می دهد.

 • متوقف شدن و کار نکردن دستگاه

ماشین لباسشویی ممکن است در مواردی کار نکند که این ایراد می تواند به دلایلی همچون وجود مشکل در میکروسوئیچ درب و یا قفل ایمنی آن اتفاق افتد. و بهتر با نمایندگی های مجاز تعمیر لباسشویی در تبریز تماس حاصل نمایید.

 • شستشوی ناقص ماشین لباسشویی

معیوب بودن تایمر و یا وجود خرابی و مشکل در برد اصلی دستگاه می تواند علت بروز این مسئله باشد.

 • عدم چرخش مخزن ماشین و کاهش سرعت کارکرد آن

این مشکل می تواند به دلیل خرابی موتور دستگاه پیش آید.

مواردی مهم جهت استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی

در اینجا به بیان نکاتی جهت نگهداری از ماشین لباسشویی پرداخته می شود تا با بکارگیری آنها عمر ماشین لباسشویی را افزایش داده و سبب بهبود عملکرد آن گردید و دیرتر نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی در تبریز پیدا نمایید.

 • سعی کنید جهت شستشوی هر نوع لباسی از برنامه مربوط به آن استفاده کنید.
 • مکانی را برای ماشین لباسشویی در نظر بگیرید که کاملاً تراز باشد.
 • ماشین را بیش از حد ظرفیت اش پر از لباس نکنید.
 • اقدام به شستشوی لباس ها به صورت پشت سر هم و بی وقفه نکنید.
 • به پاکسازی فیلتر و جاپودری لباسشویی بعد از هر بار شستشو بپردازید.
 • ماشین لباسشویی را در صورتی که صداهای عجیب از آن به گوش می رسد، فوراً خاموش کرده و اقدام به برقراری تماس با یکی از نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی در تبریز نمایید.
 • در صورتی که دستگاه شما دچار نشتی آب است آن را کاملاً جدی بگیرید و با نمایندگی های مجاز تعمیر ماشین لباسشویی در تبریز تماس حاصل نمایید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس